Aparaty słuchowe ReSound LiNX Quattro

Doświadczenie słyszenia niezrównane

• Genialny dźwięk, który wzbogaca wszystkie aspekty twojego życia. 

• Pełna transmisja dźwięku stereo ze smartfonów, telewizorów i innych urządzeń.

• Dyskretność dzięki specjalnie zaprojektowanym aparatom słuchowym, których prawie nie widać.

• ustawienia dźwięku, które można spersonalizować za pomocą aplikacji.

Poznaj
ReSound LiNX Quattro

Ciesz się bez wysiłku całodziennym strumieniowaniem bezpośrednio z telefonów z Androidem

Genialny dźwięk stereo wzbogaca wszystkie aspekty twojego życia. Pełny zestaw aparatów słuchowych, w tym dyskretnie wykonane aparaty słuchowe, aplikacje i akcesoria do spersonalizowania dźwięku.
Poznaj ReSound LiNX Quattro

Wypróbuj nasz test słuchu online

Internetowy test słuchu ReSound to szybki sposób na sprawdzenie, jak dobrze słyszysz.
Przystąp do testu

Nasze cyfrowe aparaty słuchowe

Gdy technologia działa intuicyjnie, ledwo zauważasz, że tam jest. ReSound jest pionierem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań słuchowych, dzięki czemu dostęp do spersonalizowanego dźwięku odpowiadającego Twojemu stylowi życia jest łatwiejszy i wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Technologia aparatów słuchowych przeszła długą drogę od dużych, nieporęcznych urządzeń z przeszłości.
Czytaj więcej

Poznaj aplikacje ReSound

Łatwo i dyskretnnie kontroluj swoje aparaty słuchowe ReSound dzięki naszym zawansowanym i intuicyjnym aplikacjom.
ReSound Smart3D app icon

ReSound Smart 3DKontroluj swoje aparaty słuchowe ReSound LiNX 3D. Teraz możesz je zdalnie dopasować.

Aplikacja ReSound Smart 3D
ReSound Smart app icon.

ReSound SmartDostrajaj swojej aparaty słuchowe ReSound LiNX2 i ReSound Up Smart.

Aplikacja ReSound Smart
ReSound Relief app icon.

ReSound Relief Korzystaj z aplikacji ReSound Relife jako elementu indywidualnie skontruowanego programu zarządzania szumami usznymi.

Aplikacja ReSound Relief
ReSound Remote app icon.

ReSound Control Przełączaj się między programami i zmieniaj głośność swojego aparatu słuchowego. Szybko i dyskretnie.

Aplikacja ReSound Control

Dlaczego ReSound?

Od 1943 roku ReSound poprawił jakość życia osób z ubytkiem słuchu, ich rodzin i przyjaciół. Zobacz, jak nasze aparaty słuchowe zmieniły życie ludzi.
Opinie użytkowników

Znajdź aparat słuchowy Resound dla siebi

Twoje słyszenie powinno odzwierciedlać Twoje potrzeby. Ekosystem aparatów słuchowych i akcesoriów bezprzewodowych Resound, razem z aplikacjami pomoże Ci usłyszeć w każdym środowisku i sytuacji. Zawsze z najlepszą jakością dźwięku. Nasze szerokie portfolio aparatów słuchowych posiada rozwiązania dla każdego.

ReSound LiNX 3D

Dzięki ReSound LiNX 3D będziesz w stanie lepiej zrozumieć mowę w hałasie oraz słyszeć dźwięki otoczenia. Możesz też używać swoich aparatów słuchowych jak bezprzewodowych słuchawek.

dowiedz się więcej

ReSound Enya

ReSound Enya to doskonała jakośc dźwięku i rozumienie mowy w gustownej, wytrzymałej obudowie. Enya jest bezprzewodowa więc możesz przesłać swój ulubiony dźwięk za pomocą akcesoriów bezprzewodowych w technologii 2.4 GHz bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych. Możesz też kontrolować je za pomocą aplikacji ReSound Control.

dowiedz się więcej

ReSound LiNX² 

Słyszenie nigdy wcześniej nie było takie proste. Dzięki ReSound LiNX² odkryjesz Inteligentne Słyszenia, które dostosowuje się do Twojego stylu życia.
s
s

dowiedz się więcej

ReSound Up Smart 

ReSound Up Smart jest nowym rodzajem Inteligentnych Aparatów Słuchowych, które dostosowują się do rytmu życia dziecka. Łączą w sobie najlepszą jakość dźwięku i rozumienie mowy z nowymi możliwościami kontaktowania się z światem.

dowiedz się więcej

ReSound Multi Mic

Ciesz się wyjątkowym rozumieniem mowy i skup się na dźwiękach, które chcesz usłyszeć, nawet w hałaśliwym otoczeniu.
s

s
dowiedz się więcej

ReSound ENZO 3D

Uzyskaj czystą i wyostrzoną jakość dźwięku, dzięki naszemu najnowszemu aparatowi słuchowemu dla osób z ciężkim i głębokim ubytkiem słuchu, ReSound ENZO 3D - ułatwia codzienne słyszenie.

umów się dzisiaj na spotkanie

Uzyskaj wskazówki od protetyka słuchu

Twój protetyk słuchu gra istotną rolę w wyborze aparatu słuchowego. Są specjalnie szkoleni aby najlepiej wybrać i dopasować aparat słuchowy do Twoich potrzeb. Twój protetyk słuchu będzie współpracował z Tobą nad tym aby znaleźć model, który najlepiej pasuje do Twojego trybu życia, możliwości oraz stopnia wady słuchu. 
Znajdź protetyka słuchu

GN Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o.

GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o. powstała w 2012 roku. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń. Nasz młody, bardzo dobrze wykształcony zespół z pasją podchodzi do swojej pracy, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Dzięki temu firma dostarczamy nie tylko najwyższej jakości produkty, ale i niezbędną w pracy zawodowej wiedzę.
Zajrzyj na stronę

Unikalny Dźwięk ReSound

Dźwięk jest podstawą wszystkiego, co robimy. Dlatego poszerzyliśmy naszą tożsamość, dodając dźwięk. Nowa tożsamość dźwiękowa ReSound wyraża atrybuty naszej marki: pionierska, intuicyjna, osiągnięta i niezawodna. Możesz pobrać dzwonek ReSound i logo dźwiękowe tutaj:
Pobierz logo soniczne marki ReSound Pobierz dzwonek ReSound na swój telefon